Kierunek: Miasto dla Wszystkich rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Forum Turystyki

Forum Turystyki

2023-09-08

Forum Turystyki to cykliczne wydarzenie skupiające się na problematyce zjawisk zachodzących w krakowskiej turystyce. W spotkaniach biorą udział eksperci i specjaliści w dziedzinie turystyki, przedstawiciele administracji publicznej i branży turystycznej, instytucji kultury oraz interesariusze gospodarki turystycznej i przestrzeni miejskiej: przedstawiciele mieszkańców miasta czy organizacji społecznych.

Forum Manifest

Manifest Krakowski głosem branży turystycznej

2024-04-23

Krakowska branża turystyczna spotkała się 10 kwietnia podczas Forum Turystyki. Zwieńczeniem wydarzenia była debata, w której 13 przedstawicieli krakowskiej sceny turystycznej przedstawiło swoje deklaracje, postulaty i oczekiwania w kontekście obecnego stanu turystyki w Krakowie i kraju. Zostały one sformułowane w postaci Manifestu Krakowskiego.

Forum Turystyki 2024

Turystyka ma głos! Podsumowanie Forum Turystyki w Krakowie

2024-03-27

Z inicjatywy Wydziału ds. Turystyki Urzędu Miasta Krakowa, 10 kwietnia w Galerii Sztuki Współczesnej Bunkier Sztuki, odbyło się jedno z najważniejszych cyklicznych wydarzeń krakowskiej branży turystycznej – Forum Turystyki.

Forum Turystyki 2024

Przed nami Forum Turystyki w Krakowie!

2024-03-27

Krakowskie Forum Turystyki odbędzie się 10 kwietnia w Galerii Sztuki Współczesnej Bunkier Sztuki. To doskonała okazja aby porozmawiać o znaczeniu turystyki i wyzwaniach, jakie stoją przed krakowską branżą turystyczną.

Rynek Główny, widok z pałacu Krzysztofory

Porozmawiajmy o turystyce! Weź udział w Forum Turystyki w Krakowie

Komunikat archiwalny 2023-10-19

Trwa Forum Turystyki w Krakowie. W tym roku wydarzenie odbywa się w pałacu Krzysztofory. Uczestnicy spotkania rozmawiają m.in. o badaniach ruchu turystycznego, ofercie kulturalnej i sportowej na 2024 rok, a także podsumowują tegoroczne najważniejsze projekty turystyczne.

O tegorocznym sezonie i planach na kolejny! Podsumowanie Forum Turystyki

Komunikat archiwalny 2023-10-31

Z inicjatywy Urzędu Miasta Krakowa 26 października w pałacu Krzysztofory odbyło się jedno z najważniejszych cyklicznych wydarzeń krakowskiej turystyki – Forum Turystyki. Wydarzenie było okazją do podsumowania sezonu, dyskusji nad przyszłością, a także inauguracji doniosłego wydarzenia w historii krakowskiej turystyki – powołania Stowarzyszenia Organizacja Turystyczna Stołecznego Królewskiego Miasta Krakowa.

Za nami Forum Turystyki

2022-09-23

O zarządzaniu turystyką w miastach, ofercie kulturowej Krakowa oraz etapach operacjonalizacji „Polityki zrównoważonej turystyki w Krakowie na lata 2021-2028” rozmawiali uczestnicy Forum Turystyki w Krakowie, które odbyło się 29 września w Pałacu Potockich. 

WIOSENNE FORUM TURYSTYKI

2019-05-20

15 maja br. odbyło się WIOSENNE FORUM TURYSTYKI, zorganizowane przez Wydział ds. Turystyki Urzędu Miasta Krakowa.

Forum Turystyki online 2021

Forum Turystyki 2021

2021-12-10

O ofercie turystycznej Krakowa, planach promocyjnych na nowy sezon oraz nadziejach na odbudowę ruchu turystycznego w roku 2022 rozmawiali uczestnicy Forum Turystyki, które odbyło się 9 grudnia. Z uwagi na sytuację epidemiczną, w wydarzeniu można było uczestniczyć online.

Forum Turystyki w Krakowie

Komunikat archiwalny 2020-12-16

Diagnoza ruchu turystycznego w mijającym roku oraz współpraca sektora turystyki, kultury i administracji publicznej w kontekście odbudowy turystyki po pandemii – to kwestie, na których skupili się paneliści zaproszeni na Forum Turystyki. Spotkanie odbyło się 15 grudnia w formule on-line.

Znajdź