Kalendarz wydarzeń rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Adres: ul. Lema 7, Kraków
  • Data:

    27 kwietnia 2024, 10:00 ( 2024-04-27 )

Organizatorzy:
  • FORMA NA LATA

Już 27 kwietnia 2024 zapraszamy Was na imprezę sportową III Maraton Fitness dla osób początkujących i średnio zaawansowanych w treningu! W tym dniu spotkamy się na żywo na TAURON Arenie Kraków Małej Hali. To będzie świetna okazja do tego, żeby wzajemnie zmotywować się do aktywności fizycznej oraz zdrowego stylu życia.

Wszystkich maniaków fitnessowych, jak i osoby, które dopiero chcą rozpocząć przygodę z treningiem, zapraszamy na różnorodne zajęcia fitness! Planujemy trzy energiczne treningi, które pokochasz od pierwszego ćwiczenia.


 

On 27 April 2024, feel invited to take part in the Third Fitness Marathon – Kraków in Shape for beginners and intermediate trainees! This day we meet in person at TAURON Arena Kraków Little Hall. This will be a great opportunity to motivate each other to be more physically active and have a healthy lifestyle.

All fitness maniacs, and those who just want to get started, are invited to a variety of fitness classes! We are planning three energetic workouts that you will love from the first step,


Źródło: materiały organizatora

więcej