Kalendarz wydarzeń rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Adres: ul. Lema 7, Kraków
  • Data:

    16 listopada 2024 ( 2024-11-16 )

Organizatorzy:
  • TAURON Arena Kraków

  • Makroconcert

Jeden z najwybitniejszych tenorów naszych czasów - Andrea Bocelli, powraca do Krakowa! Artysta wystąpi w TAURON Arena Kraków, 16 listopada 2024 roku. Podczas wyjątkowego koncertu Bocelli zaprezentuje swoje najnowsze jak i te najbardziej znane i kochane utwory.
To wydarzenie muzyczne przyciągnie zarówno miłośników operowych arii, jak i fanów ballad muzyki popularnej. Bocellemu będzie towarzyszyć orkiestra, chór oraz wyjątkowi goście, tworząc niezapomnianą atmosferę na scenie.

Andrea Bocelli jest wybitnym muzykiem z 30-letnim doświadczeniem. Jego koncerty cieszą się ogromną popularnością, a bilety na nie są wyprzedawane na długo przed datą wydarzenia. Śpiewał na największych scenach muzycznych świata wykonując utwory, takie jak: "Con te Partirò" i "Time To Say Goodbye", "Canto della Terra", "Vivere", "E Più Ti Penso", "Vivo per lei", "Nessun dorma" czy "Va pensiero". Jego muzyka jest wszechstronna, obejmując zarówno muzykę operową, jak i popularną.

W trakcie swojej kariery Andrea Bocelli odbył liczne trasy koncertowe, występując w najbardziej prestiżowych salach i miejscach na świecie, takich jak La Scala, Metropolitan Opera, Wieża Eiffla, Statua Wolności czy w ostatnim czasie Zamek Windsor. Jego talent został doceniony przez prezydentów, premierów, ministrów, książąt i królów. Współpracował z wieloma sławnymi artystami, w tym z Luciano Pavarottim, Arianą Grande, Jennifer Lopez, Christiną Aguilerą, Edem Sheeranem, Duą Lipą, Céline Dion, Tonym Bennettem i wieloma innymi.

 

Źródło: materiały organizatora

więcej