Kierunek: Miasto dla Wszystkich rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Lokalna Organizacja Turystyczna przedstawiła plan działań na 2024 rok

Po raz pierwszy, w powiększonym o nowych członków składzie, odbyło się Nadzwyczajne Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia Organizacja Turystyczna Stołecznego Królewskiego Miasta Krakowa. Była to pierwsza w tym roku okazja, aby wysłuchać, co Stowarzyszenie zaplanowało na najbliższe miesiące oraz zobaczyć nową identyfikację wizualną. Na spotkaniu zatwierdzono także budżet na najbliższe miesiące.

SIW LOT
Fot. Kraków Tourism Alliance

W dniu 11 marca br. w Hotelu Galaxy odbyło się Nadzwyczajne Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia Organizacja Turystyczna Stołecznego Królewskiego Miasta Krakowa. Podczas zebrania Grzegorz Soszyński - Prezes Zarządu, zaprezentował plany dotyczące działalności Stowarzyszenia na rok 2024. Wśród głównych informacji znalazło się omówienie kamieni milowych strategii rozwoju Stowarzyszenia, w tym dotyczących projektów strategicznych i partnerskich, narzędzi promocyjnych oraz działań w zakresie transferu wiedzy. Podczas spotkania oficjalnie zaprezentowano nową identyfikację wizualną Stowarzyszenia, która spotkała się z pozytywnym odbiorem.

Istotnym punktem spotkania było podjęcie uchwał w sprawie przyjęcia rocznego planu działania oraz planu finansowego Stowarzyszenia na rok 2024. Obecnie Stowarzyszenie liczy 46 członków – 9 nowych zostało przyjętych przez Radę Stowarzyszenia w dniu 29 lutego br.

Wszystkich zainteresowanych wstąpieniem w struktury lokalnej organizacji turystycznej serdecznie zapraszamy do kontaktu: office@krakowtourism.pl

 

Walne zebranie
Walne zebranie Kraków Tourism Alliance
Walne zebranie
Walne zebranie Kraków Tourism Alliance
Walne zebranie
Walne zebranie Kraków Tourism Alliance
Walne zebranie
Walne zebranie
Walne zebranie
pokaż metkę
Osoba publikująca: Michał Janaś
Podmiot publikujący: Turystyka Kraków
Data publikacji: 2024-03-15
Data aktualizacji: 2024-03-15
Powrót

Zobacz także

Znajdź