Kierunek: Miasto dla Wszystkich rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Dwa otwarte konkursy ofert dla NGO: szansa na realizację projektów turystycznych w Krakowie

Zapraszamy organizacje pozarządowe do udziału w dwóch otwartych konkursach ofert oraz naborach na członków komisji konkursowej w zakresie turystyki i krajoznawstwa. To doskonała okazja dla NGO, aby zaangażować się w rozwój i promocję turystyki zrównoważonej w Krakowie.

Fot. Ela Marchewka

Pierwszy konkurs koncentruje się na rozwijaniu lokalnego produktu turystycznego, jakim jest Twierdza Kraków.

Tytuł zadania publicznego to:  „Turystyka zrównoważona oraz rozwój, promocja produktów i szlaków turystycznych – Organizacja III edycji Dni Twierdzy Kraków (14–22 września 2024 r.) – zgodnie z rekomendacjami Polityki zrównoważonej turystyki w Krakowie na lata 2021–2028 oraz na podstawie ustawy o samorządzie gminnym” .

Szczegółowe informacje:

Drugi konkurs obejmuje realizację w formie wsparcia zadania publicznego pn.: „Turystyka zrównoważona oraz rozwój, promocja krakowskich produktów i szlaków turystycznych – zgodnie z rekomendacjami Polityki zrównoważonej turystyki w Krakowie na lata 2021–2028 oraz na podstawie ustawy o samorządzie gminnym”, w terminie od 19 sierpnia do 31 grudnia 2024 r. 

Szczegółowe informacje:

Termin składania ofert do konkursów upływa 17 lipca 2024 roku o godzinie 12:00, natomiast termin zgłaszania kandydatów 03 lipca 2024 roku o godzinie 12:00.

Organizacje pozarządowe zainteresowane udziałem w konkursach powinny zapoznać się z zarządzeniami Prezydenta Miasta Krakowa oraz ogłoszeniami konkursowymi, które zawierają szczegółowe informacje na temat warunków i procedur.

Zachęcamy wszystkie NGO działające w obszarze turystyki i krajoznawstwa do wzięcia udziału w zaproponowanych inicjatywach. To nie tylko szansa na realizację wartościowych projektów, ale także możliwość aktywnego uczestnictwa w kształtowaniu turystyki zrównoważonej w Krakowie.

 

pokaż metkę
Osoba publikująca: Iga Kalisz
Podmiot publikujący: Turystyka Kraków
Data publikacji: 2024-06-26
Data aktualizacji: 2024-06-26
Powrót

Zobacz także

Znajdź